Kub-14 Kubítci Kubis Kubík Kubíno Kubispray Unio  
 
mladej.jpg(13 kb)
 

   Firma Kubíček byla založena v roce 1994. V tomto roce začala distribuovat potřeby pro domácnost maloobchodním zákazníkům a časem se vypracovala až k současnému obratu. Plynulé dodávky všem našim spokojeným zákazníkům zajišťuje tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků.

   První částí naší činnosti jsou „…maličkosti, které mají smysl“, neboli výrobky pro domácnost a výrobky pro bezpečnost dětí (dětské pojistky). Tyto výrobky najdete v řetězcích Bauhaus, Baumax, OBI, ale i nadále je dodáváme maloobchodním prodejcům a konečným spotřebitelům prostřednictvím zásilkových obchodů (Horizont). Hlavními představiteli této kategorie jsou: větrací pojistka, tlumič nárazů, dveřní pojistka, pistolka Kubisprey, nosič nápojů, protiskluzová zvířátka do vany, chránič rohů… .

   Na požádání Vám zašleme katalog, vzorky, detailní informace a cenovou nabídku. Věřte, že ceny jsou velice konkurenceschopné!!

   Dalším oborem naší činnosti je zpracování umělých hmot, a to jak plastů, tak i setů. Plasty zpracováváme do gramáže 1500g. Duroplasty nebo sety disponují lisy s přítlačnou silou do 500 tun. Vyrábíme technické výrobky z duroplastu či setu pro elektroprůmysl - svorkovnice elektromotorů. Tyto exportujeme např. do Siemens China, Německo, Rakousko, Kolumbie… . Na vyžádání rádi zašleme detailní informace a cenovou nabídku.

  Třetí část naší nabídky tvoří reklamní předměty, zejména plastové popelníky, plastové krabičky na poznámkové bločky. Na vyžádání zašleme vzorky, detailní informace a cenovou nabídku.E-mail:
kubicek@kubi-czech.cz
www.kubi-czech.cz
Kubíček, Seifertova 33
750 02 Přerov
Czech Republic
tel:
fax:

+420 608 471 539
+420 608 471 539